Dj Na Wesele Krakow - Dj nicraM


Idź do treści

Dj Na Wesele Kraków/ MUZYKA I ZABAWYMuzyka na przyjęcie weselne


O muzyce, która ma towarzyszyć przyjęciu weselnemu można napisać pokaźną pracę dyplomową. Jestem dj-wodzirejem, zatem naturalną rzeczą jest, że odtwarzam muzykę z płyt CD lub laptopa. Zawsze w repertuarze mam przygotowane różnorakie utwory, aby zaspokoić nawet wyszukane gusta.

Duży zbiór rock`n`roll`a, dance i pop to gwarancja dynamicznych i szalonych tańców, lata 60-80-te najczęściej są mile widziane przez Rodziców i ich pokolenie, biesiadne piosenki niezastąpione są wtedy, gdy Goście zaczynają śpiewać za stołami a najnowsze przeboje to oczywiście propozycje dla młodych wiekiem i duchem uczestników przyjęcia.

Muzyka generalnie grana jest od posiłku do posiłku, z przerwami na oczepiny, zabawy i konkursy. A w trakcie posiłków, z głośników można usłyszeć specjalnie przygotowaną, stonowaną muzykę tła.

Tak wygląda schemat w teorii.

A jak to wygląda w praktyce? Otóż każde wesele jest inne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak dobieram muzykę oraz sposób prowadzenia by na parkiecie było jak najwięcej bawiących osób. Staram się grać jak najbardziej dynamicznie, by wszyscy czuli, że są na weselu.

Również przy wyborze repertuaru jestem otwarty na propozycje i sugestie, które mają Państwo Młodzi. Na wyraźne życzenie, mając na uwadze jak najlepsze dopasowanie muzyki do wymogów Państwa Młodych, przygotowujemy wspólnie zestaw muzyki.
Gry i zabawy weselneW trakcie rozmów o przyjęciu weselnym, Państwo Młodzi lub ich Rodzice, zawsze pytają czy organizuję i prowadzę zabawy weselne i jeśli tak, to jakie? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, charakter zabaw w głównej mierze zależy od zaproszonego grona Gości. Dla jednych niestosownym jest zaproszenie do muzycznych kaczuszek, dla innych „rozbieranki” oraz „gniecenie balona” przez pary są synonimem rewelacyjnej zabawy weselnej.

Podstawowym założeniem jest dla mnie zaangażowanie do niej jak największej ilości osób, tak by jak najmniej ich nudziło się za stołami. Nie wyciągam też nigdy gości na siłę (osoby takie nie zaangażują się w zabawę i czują się często jak w innej bajce).

N
ajbardziej znane to wszelakie odmiany zabaw z krzesełkami od najprostszej wersji polegającej na błyskawicznym znalezieniu miejsca po zatrzymaniu muzyki, poprzez krzesełka z zadaniami gdzie usiąść może ten kto przyniesie wskazany przez konferansjera przedmiot np. rolkę papieru toaletowego, czerwony biustonosz lub zapasowe koło od samochodu, po hardcorową wersję w której udział biorą tylko dziewczyny, a usiąść na krzesełku mogą tylko te które przyniosą wskazane części garderoby swojego (lub nie) partnera.

Kolejne to zabawy związane z oczepinami oraz wykupywaniem zabranych butów. Zanim Państwo Młodzi rzucali będą welonem i musznikiem lub krawatem, tak by znaleźć swoich następców, trzeba odzyskać zabrane przez Gości buty podwiązkę, czasami krawat czy inną część garderoby. Zwyczajowo wykupuje się je za „weselną flaszkę” lub dwie, czasami więcej, to zależy od fantazji żądających. Wtedy, za zgodą Państwa Młodych, muszą wykonać zadanie, im więcej chcą tym śmieszniejsze i trudniejsze jest zadanie do wykonania. Zadania wybierają sami zainteresowani, inwencja zależy też od gości.

Jednymi z kolejnych zabaw są zabawy muzyczne. Tańcząc nieśmiertelny „… jedzie pociąg z daleka …..” Goście odbywają muzyczną podróż po Świecie zahaczając o przystanki przygotowane specjalnie na potrzeby tej zabawy. Po tym tańcu, jeśli zatańczą go tak jak poproszę, na parkiecie zostają tylko najbardziej wytrzymali gości - reszta udaje się na doładowanie baterii do dalszej zabawy. Kolejną muzyczną atrakcją jest spacerek zapoznawczy w rytm np. przedszkolnej piosenki. Tu mają pole do popisu także gości wybierając odpowiednio w każdej przerwie muzyki polecenia dla reszty bawiących się imprezowiczów. Goście chodzą wokół parkietu wykonując kolejne polecenia, czasami bierze w tym udział ponad 3/4 uczestników wesela, a fotograf i kamerzysta mają zagwarantowane fantastyczne zdjęcia.


Repertuar naprawdę jest olbrzymi, nie chcę opisywać tego na stronie internetowej, wiele z zabaw współgra ze specjalnie przygotowaną przeze mnie muzyką, która znakomicie podkreśla wydarzenia dziejące się na parkiecie.
Te i wiele innych zabaw wspólnie z Parą Młodą ustalamy sobie na spotkaniu.

Dj nicraMdj na wesele, dj na wesele krakow, wesele kraków, wodzirej krakow, prezenter kraków, nicraM, dj nicram, dj małopolska, muzyka na wesele, dj malopolska

HOME | DLACZEGO DJ | OFERTA | SPRZĘT | MUZYKA i ZABAWY | KOSZTY WESELA | POLECAM | KONTAKT | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego